BALDŲ GAMYBA

Nr. 1

Projektuojame ir gaminame visus namų ir komercinių patalpų baldus: virtuves, spintas, vonios spintas ir spinteles, miegamojo naktinius staliukus, TV baldus, darbo stalus, lentynas, miegamojo lovas, sofas.

management

Dizainerio konsultacija

tiles

Baldų projektavimas

tiles-blinck

Baldų gamyba

sofa

Baldų montavimas

wire

Elektros prietaisų montavimas

Kodėl mes

Svarbiausiu savo veiklos rodikliu ir užduotimi laikome nepriekaištingą kokybę. Mūsų komanda supranta kiekvienos detalės svarbą projekto sėkmei, tad dirbame tik su patyrusiais savo srities profesionalais, o darbui naudojame sertifikuotas, gerą vardą užsitarnavusias medžiagas bei įrankius.

MGV-svedu-154
paint-roller

Atliekame visus vidaus apdailos darbus nuo A iki Z. Išklausysime, patarsime ir išpildysime visus Jūsų norus, tuo pat metu taupydami Jūsų laiką ieškant atskirų, nepatikrintų subrangovų, ir suteikdami visiems atliktiems darbams garantiją.

management

Dirbame su ilgamečiais partneriais ir tiekėjais, tad klientui galime pasiūlyti tiek inovatyviausius, tiek laiko patikrintus vidaus apdailos sprendimus bei medžiagas. Nuo dažų iki baldų - užtikriname galimybę įsigyti jūsų būstui reikalingas medžiagas geriausiomis sąlygomis bei kokybę atitinkančiomis kainomis.

sofa

Rekomenduojame interjero dizaino paslaugas. Pasirinkę kurti savo būsto ar biuro dizainą su profesionalo pagalba galėsite rinktis nuo paprastos konsultacijos iki būsto koncepcijos bei funkcionalumo planavimo, detalių baldų išdėstymo, elektros bei santechnikos planų sudarymo, pagalbos renkantis apdailos, apšvietimo, santechnikos medžiagas, baldus bei aksesuarus.

MGV-svedu-154

Įgyvendinti projektai

Kyiv Restoranas Vilniuje
130 kv.m Butas Vilniuje
100 kv.m namas Vilniuje
92 kv.m kotedžas Vilniuje
73 kv.m butas Vilniuje
70kv.m. butas Vilniuje
70 kv.m butas Kaune
59 kv.m butas Vilniuje
57 kv.m. butas Vilniuje
72 kv.m. butas Vilniuje.
44 kv.m. butas Naujamiestyje, Vilniuje.
55 kv.m. butas Paupyje, Vilniuje
70 kv.m. loftas naujamiestyje, Vilniuje
89 kv.m. namas Pabaliuose, Vilniuje.
110 kv.m. kotedžas Kalnėnuose, Vilniuje.
190 kv.m. namas Kalnėnuose, Vilniuje.
Kavinė "Raštinė" Vilniuje.
60 kv.m. butas Naujamiestyje, Vilniuje.

Atsiliepimai

Made by ITBrolis
>